uudised

Uudised ja sündmused

Registreeri end Hear our Voicese! Enese esindajate konverentsile Tallinnas

11. september 2023
European Platform of Self-Advocates (EPSA) ja Eesti Vaimupuudega Inimeste Tugiliit (EVPIT) kutsuvad teid Hear our Voices! 2023 konverentsile. Hear our Voices! On enese esindajate poolt korraldatud kokkutulek enese esindajatele. Rohkem kui 100 enese esindajat kohtub Hear our Voices! konverentsil, et rääkida, mis on neile oluline ja jagada omavahel häid kogemusi. Konverents toimub Tallinnas, Eestis 20-22 september 2023 Registreeri siin ( osalejad Eestist)  

                                               Hear our voices! Strong, loud and clear!

Make it real! Peamiseks konverentsi teemaks on: Make it real! Kuidas kaasa aidata enese esindamisele riikides kus see pole levinud. Konverentsil on erinevad töötoad mida juhivad enese esindajad, kes jagavad oma kogemusi kuidas erinevatel viisidel enese esindamine on võimalik:
  • Kuidas Saada enese esindajaks?
  • Mis on vajalik enese esindajate gruppide ja organisatsiooni loomiseks?
  • Milline on hea tugi enese esindajale?
  • Kus saavad enese esindajad jagada oma teadmiseid ja mõtteid?
Üheks arutelu teemaks on mida valitsus ja organisatsioonid peavad tegema, et kaasata ja toetada enese esindajaid.   Self-advocates being strong, loud and clear at the “Hear our Voices” conference “ Me soovime näha rohkelt enese esindajaid Tallinnas” “Ma loodan näha võimalikult palju enese esindajaid Tallinnas,” ütleb Laszlo Berce. Laszlo on ESPA juhatuseliige. “ On hea tunne töötada ESPAs koos fantastiliste inimestega meie eesmärgi nimel. Ma õpin palju teistelt enese esindajatelt kes töötavad ESPA- ga” Konverentsi organiseerivad The European Platform of Self-Advocates (EPSA) and EVPIT. See on esimene silmast silma Hear Our Voices! enese esindajate konverents alates 2019 tänu COVID. „ Tallinnas toimuv konverents annab hea võimaluse arendada enese esindamist Eestis ja teistes riikides kus pole see nii levinud“, ütleb EVPIT. „ Me loodame, et palju inimesi tuleb konverentsile, et neilt õppida ja me saame jagada oma tööd ja kogemusi Eestis.“ Millal Konverents algab 20 septembril kell 13:00 21 september on programm päev läbi Konverents lõppeb 22 September kell 13:00 Kus: Konverents toimub Tallinnas, Eestis Korralduslikud üksikasjad Konverentsil omaosalustasu puudub Osalejad maksavad ise oma transpordi ja majutuskulud Tallinn Tallinn on Eesti pealinn Tallinna Vanalinn oma märgitud ära UNESCO Maailma Pärandi lehel Iga Tallinna naabruskond on talle omase iseloomu ja võluga, alates keskaegsest Vanalinnast kuni keiserliku Kadrioruni, boheemlaslikust Kalamajast kuni elegantse ning trendika kesklinnani. Rohkem Tallinnast: https://visittallinn.ee/ Registreerimine: Registreeri siin ( osalejad  Eestist) Kui teil on küsimusi konverentsi kohta, palun kirjutage evpit@vaimukad.ee
juuni 2024
E T K N R L P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930