TÖÖANDJAD

Parimad kaasava töökoha näited

Vaimupuudega inimestel on igal pool sageli raske tööd leida. Enamik neist ei tööta ja need, kes sageli ei saa õiglast palka.
Projekti „Minu talendid mitmekesisuse jaoks” käsitletakse seda küsimust, edendades mitmekesisuse juhtimist era- ja avaliku sektori tööandjate seas.

Projekti keskmes on vaimupuudega inimeste töötamine esmasel tööturul.

Projekt soovib:

Kaasava ettevõtluse näiteid erinevatest riikidest

Austria

Me ühendame sotsiaalseid ideid ettevõtlusega.
Veelgi enam: Usume, et äri on oluline, et saaksime lahendada sotsiaalsed probleemid. Ainult sel viisil saame saavutada, et ühiskond muutub pikemas perspektiivis edukalt.

Ninilil on jumalanna nimi, kes on ennast kaitsnud vägivalla eest.
Me kasutame seda nime meie klubi jaoks. Kraftwerk pakub nõustamist, mõjuvõimu suurendamist ja võrgustike loomist õppimisraskustega naiste vastu suunatud seksuaalse vägivalla vastu. Zeitlupe annab nõu erinevatele puuetega naistele. Meie teemad on "Elu / elamine", "Isiklik abi" ja "Keha / Seksuaalsus".Ninilil on jumalanna nimi, kes on ennast kaitsnud vägivalla eest.
Me kasutame seda nime meie klubi jaoks. Kraftwerk pakub nõustamist, mõjuvõimu suurendamist ja võrgustike loomist õppimisraskustega naiste vastu suunatud seksuaalse vägivalla vastu. Zeitlupe annab nõu erinevatele puuetega naistele. Meie teemad on "Elu / elamine", "Isiklik abi" ja "Keha / Seksuaalsus".

BELGIA

Lambo Laboratories asutati 1865. aastal ning on üks vanimaid ja kõige rohkem kinni peetud perefirmasid Belgias. Aastate jooksul oleme üles ehitanud kõrgetasemelise asjatundlikkuse farmaatsia- ja nutraceutical-tööstusharude jaoks kõrgekvaliteediliste softgelide tootmisel. Me ekspordime üle 40 riigi üle maailma. Lambo Laboratories keskendub sotsiaalsele vastutusele ja rakendab seda ka oma igapäevases tegevuses. Sel moel ehitame iga päev paremat maailma.

TŠEHHI

Me aitame puuetega inimesi, kes vajavad abi töö leidmisel. Meie teenused on tasuta. Aitame teil leida ja säilitada oma tööd üksikutel koosolekutel. Koosolekud toimuvad tavaliselt üks kord nädalas või kohtumisel ja toimuvad Rytmuses või elukohajärgses linnas. Kord kuus on grupi koosolekuid - tööklubisid, kus arutatakse töö teemasid.

EESTI

Svarmil AS on Kiviõli linna üks vanimaid eraettevõtteid, mis kuulub rahvusvahelisse kontserni Berendsen PLC. Ettevõtte põhitööks on lepinguline õmblusteenuse pakkumine. Lisaks õmblustööle tegeletakse ka tootearendusega. Svarmil AS-is töötab 253 inimest. Lisaks oma tootmisele on Svarmil AS-il ka allhankijad Eestis, Lätis ja Leedus, kokku 12 ettevõtet ja tööd antakse veel umbes 250-le inimesele. Kiviõlis elab ligi 5500 inimest, seega on Svarmil AS tööandja umbes 5% Kiviõli linna elanikule ja tegu on piirkonnas väga olulise tööandjaga.

SOOME

Intellektipuude Liit kaitseb marginaaliseeritud inimesi , toetadesneid ja andesneile ühiskonnas hääle. Allianss on tugev ühiskondlik trendimuutja jamuutuste moderaator, mille eesmärk on võrdväärne Soome. Meie eesmärk on kristalliseerunud kahes sõnast: marginaalist välja! Me uurime, harime, arendame, suhtleme, mõjutame ja toodame materjale, et võimaldada puuetega inimestel jõuda samale reale teiste ja marginaalidega, osaleda täielikult ühiskonna ja nende kogukondade tegevuses.

SAKSA

Inimene tänapäeva jõudlusühiskonnas on määratletud tööga. See kehtib ka puuetega inimeste kohta. Kasutatakse vastavalt nende võimetele, nad on ettevõtte väärtuslikeks töötajateks. Aitame puuetega inimestel leida õige töö, et neid tajuksid ühiskonna täisliikmetena. Paljudel meie klientidel ja puuetega klientidel on õppimisraskused või füüsilised piirangud. Noored ja õpilased on eriline sihtrühm. Integratsioon on osa meie enesehinnangust. Juurdepääsu meeskond koosneb puudega ja puudega töötajatest. Kõik nad on kõrgelt kvalifitseeritud ja neil on lisaks kraadile üldjuhul kutseõpe.

HOLLAND

Kõik seisab või langeb koos viimistlusega. See on mõtet. Aga Dolmans Landscaping Groupis on kõike rohkem. Me oleme kirglikud maastike vastu, kujundame rohelust kirega. Ja te näete seda iga päev meie ligi 900 töötajaga. Dolmans Landscaping Group on kõikehõlmav multidistsiplinaarne haljastusfirma, mis tegeleb maastikukujunduse ja sellega seotud tsiviilehitusprojektide projekteerimise, ehitamise, hooldamisega. Meie äriüksused töötavad erinevates rajoonides, millest igaühel on oma eriala. See tagab, et saame alati parima võimaliku tulemuse. Ettevõtetele, valitsustele, institutsioonidele, spordiklubidele ja üksikisikutele.

Acerta: inimeste vägi. Meie partnerite kliendid, see on see, mida me teeme. Me hoolitseme kõike, nii et te - kui startija, füüsilisest isikust ettevõtja, tööandja või raamatupidaja - saate oma kasvuprotsessi igas etapis maksimaalselt ära kasutada oma ja oma töötajate jõudu.

ITAALIA

Avalikud teenused Sardiinias, Sardiinia piirkondlik komitee. VIA FIGOLI, 18 - 09170 ORISTANO
Tel 0783 302583, segreteria@anpasardegna.org
anpasardegna@pec.it

Il Giardino di Mò Srl asutati Asseminis 2008. aastal ning tegutseb sotsiaal-, tervishoiu- ja haridusalaste kohustuste valdkonnas, haldades teenuseid peamiselt tervishoiu, hariduse ja haridusliikmete valdkonnas. Il Giardino di Mò Srl tegutseb ilma kasumita ja on suunatud kogukonna üldiste huvide, inimeste edendamise ja inimeste sotsiaalse integratsiooni poole püüdlemisel prioriteetsete sotsiaal-tervishoiu-, haridus- ja sotsiaal-haridusteenuste haldamise kaudu. täiskasvanute ja alaealiste vajaduste rahuldamisele füüsilise, vaimse ja sotsiaalse puuduse tingimustes.

Ühistu sündis 1983. aastal Cagliari kohaliku omavalitsuse sotsiaalteenuste osakonna algatusel, kes soovisid anda olulise sotsiaalse probleemiga laste rühma kooli aedade loomisel. Nõukogul oli kavas kasutada piirkondliku tööhõiveõiguse vahendeid, et anda neile tööle tööd. 1985. aastal hakkas Primavera 83 kooperatiiv tänu asutajaliikmete heldele panusele ja püsivusele tegutsema konkreetselt. Ta osales ka Assisi konverentsil, kus sündis riiklik sotsiaalse koostöö projekt. Praeguseks on Primavera 83 tegutsenud aiandussektoris juba üle 30 aasta professionaalselt, kasutades umbes saja töötaja väärtuslikku panust.

HISPAANIA

Jätkusuutliku investeerimiskulude rahastamisega on meie eesmärk saavutada suur, reaalne ja mõõdetav mõju. Me loome sidemeid ühingute ja ärimaailma vahel, et inspireerida kutsumusi.
Meie eesmärk on võimaldada ebasoodsas olukorras olevatel inimestel jälle naeratada, olla paremas tervises, arendada oskusi ja pääseda tööle.

Kõik faktid ja arvud, mis räägivad meie suurusest ja mitmekesisusest ning aastate pikkusest ajaloost, mis on märkimisväärsed ja olulised, nagu need võivad olla, on Deloitte kõige tõsisema meetme kõrval: mõju, mida me maailmas teeme. Niisiis, kui inimesed küsivad, "mis on Deloitte erinev?", On vastus paljudes konkreetsetes näidetes, kus oleme aidanud Deloitte liikmesettevõtetel klientidel, meie inimestel ja ühiskonnarühmadel saavutada märkimisväärseid eesmärke, lahendada keerulisi probleeme või teha olulist edu . Veelgi sügavam, see on uskumuste, käitumiste ja põhitähelepanu all, mis toetab kõiki, mida me teeme.

Alares pakub rohkem kui 25 aastat uuenduslikke teenuseid, mille eesmärk on hoolitseda inimeste, nende perede eest ja lihtsustada nende elu. Lisaks kõigi inimeste elukvaliteedi parandamisele aitame tänu vajalike teenuste pakkumisele oma igapäevasel ajal edendada iga ettevõtte sotsiaalse vastutuse kujundamist, mis kavandab isikliku ja tööelu ühitamist ning värbamist ja lojaalsust. klientidele Samal ajal pakume teenuseid läbi oma kontaktkeskuse, mis koosneb puuetega inimestest, mis võimaldab igal organisatsioonil oma teenuseid tellida ja oma tegevusele keskenduda.

C/ Torres Quevedo, 15, Línea de la Concepción (La) 11300Spain, Phone956766668

ROOTSI

Pakume võimalusi sisukaks eksisteerimiseks koos väljakutsetega ja arenguga, mis põhineb tema tingimustel varade, nagu teadmised, usaldus ja mitmekesisus. Alates 1989. aastast oleme puuetega inimestele loonud võimalused edasi liikuda. Arendada oma tempos ja lähtudes oma tingimustest. Kõrge pädevuse, pikaajalise kogemuse ja tugeva teadmisega juhime ja toetame inimesi töö leidmiseks. Tänu meie taustale me vaatame indiviidi vajadusi ja tulevikku. Me laseme reisil olla tavaline ja võtta aega. Mees on keskel. Meie töö eesmärk on lasta tööotsijal ja tööandjal end turvaliselt tunda ja näha töökohtade võimalusi ja eeliseid. Pakume võimalusi sisukaks eksisteerimiseks koos väljakutsetega ja arenguga, mis põhineb tema tingimustel varade, nagu teadmised, usaldus ja mitmekesisus.

KUI SOOVID AIDATA..

Iga päev ei pea tegema midagi Suurt,
aga alati võib teha Midagi head!

Koostööpartnerid