TÖÖANDJAD

Parimad kaasava töökoha näited

Vaimupuudega inimestel on igal pool sageli raske tööd leida. Enamik neist ei tööta ja need, kes sageli ei saa õiglast palka.
Projekti „Minu talendid mitmekesisuse jaoks” käsitletakse seda küsimust, edendades mitmekesisuse juhtimist era- ja avaliku sektori tööandjate seas.

Projekti keskmes on vaimupuudega inimeste töötamine esmasel tööturul.

Projekt soovib:

Kaasava ettevõtluse näiteid erinevatest riikidest

Austria

Me ühendame sotsiaalseid ideid ettevõtlusega.
Veelgi enam: Usume, et äri on oluline, et saaksime lahendada sotsiaalsed probleemid. Ainult sel viisil saame saavutada, et ühiskond muutub pikemas perspektiivis edukalt.

Ninilil on jumalanna nimi, kes on ennast kaitsnud vägivalla eest.
Me kasutame seda nime meie klubi jaoks. Kraftwerk pakub nõustamist, mõjuvõimu suurendamist ja võrgustike loomist õppimisraskustega naiste vastu suunatud seksuaalse vägivalla vastu. Zeitlupe annab nõu erinevatele puuetega naistele. Meie teemad on "Elu / elamine", "Isiklik abi" ja "Keha / Seksuaalsus".Ninilil on jumalanna nimi, kes on ennast kaitsnud vägivalla eest.
Me kasutame seda nime meie klubi jaoks. Kraftwerk pakub nõustamist, mõjuvõimu suurendamist ja võrgustike loomist õppimisraskustega naiste vastu suunatud seksuaalse vägivalla vastu. Zeitlupe annab nõu erinevatele puuetega naistele. Meie teemad on "Elu / elamine", "Isiklik abi" ja "Keha / Seksuaalsus".

KUI SOOVID AIDATA..

Iga päev ei pea tegema midagi Suurt,
aga alati võib teha Midagi head!

Koostöö partnerid